OLAPLEX NOVÉ REVOLUČNÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ

NOVÉ REVOLUČNÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ

Kdo by nechtěl mít krásné blond vlasy? Tahle barva určitě zlákala nejednu z vás nehledě na to, zda vám k ní příroda nadělila předpoklady. Na co být přírodní blondýnkou, když se stačí svěřit do rukou kadeřnice. Jenže pokud máte s odbarvováním už nějakou tu zkušenost, určitě víte, že  to není jen tak. Změnit tmavší vlasy na blond není tak úplně snadné, většinou musíte vlasy odbarvovat na několikrát a vyrovnat se s tím, že než dosáhnete vysněného odstínu, bude to docela boj. Pokud se ale vše povede, jak má, budete se stejně muset potýkat s největší nepříjemností – poškozením vlasů. Ani to nejšetrnější chemické zesvětlování nikdy nezanechá vlasy v takovém stavu, v jakém byly dřív. Pravděpodobně budete muset zkracovat délku, investovat do péče a stejně to už nebude, co to bývalo. Nebo ne? Co kdyby to šlo i bez zničení a vaše vlasy byly i blond stejně krásné jako před tím? Zní to jako sci-fi? V tom případě se seznamte s Olaplexem!

A CO TO VLASTNĚ JE, TEN OLAPLEX?

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Začali jsme tím, že jsme našli dva přední světové odborníky v oblasti materiálů a chemie, kteří nikdy předtím nepracovali pro vlasový průmysl – Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker. Vznikl tak tým snů, který s čerstvým nadhledem vynalezl chemickou složku, jež bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím. 


Zaručuje, že nebudete mít vlasy zničené a vysušené.Vaše vlasy budou silnější, zdravější a barva vydrží déle.

olaplex-odbarvovani-bez-poskozeni