Prodlužování a zahušťování vlasů

Prodlužování a zhušťování vlasů je dnes již obvyklým
způsobem jak rychle změnit svůj vzhled a pozvednout si sebevědomí a mít krásné zdravé a husté vlasy.

 

 Nejdůležitější je zvolit tu nejsprávnější metodutereza 09

 

Naše metoda patří mezi nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy. Je šetrná, bezpečná a cenově dostupná. Prodloužíme Vám vlasy a dokonale změníme image během několika hodin. Pracujeme s evropským vlasem. Naše firma má dobré postavení na trhu profesionálních vlasových a kadeřnických produktů pro prodlužování vlasů.

Používáme ryze přírodní vlasy evropského typu

Tyto vlasy jsou velice žádané, protože se jako jediné dokonale přizpůsobí vašim vlastním vlasům. Za bezkonkurenčně nízké ceny vám dokážeme vytvořit luxusní účes prodloužením, zhuštěním nebo promelírováním vlasů. S naší revoluční metodou nepodstupujete žádné riziko poškození ani znehodnocení vašich vlasů.

Nabízíme více jak 80 různých odstínů, různé délky, rovné i kudrnaté vlasy

Za bezkonkurenčně nízké ceny vám dokážeme vytvořit luxusní účes prodloužením, zhuštěním nebo promelírováním vlasů.

Důležitým krokem před aplikací je konzultace s kadeřníkem

Protože jedině proškolený kadeřník dokáže s přesností určit, kolik pramenů je třeba a do jakých partií by se měly aplikovat. Doporučí klientce jaký typ a barva vlasu je pro ni nejvhodnější. S naší  metodou nepodstupujete žádné riziko poškození ani znehodnocení vašich vlasů.

Provádíme tyto změny účesu

Melírování vlasů, zhušťování vlasů, extravagantní účesy, svatební a společenské účesy. Prodlužování vlasů nebylo nikdy snadnější ani dostupnější.