Novinka v naší kosmetické péči

Salon foto interieru 2015 025logo juvena183 JPG          60-50640-pece-o-ocni-okoli-juvena-skin-optimize-eye-cream-15ml-w         

Kosmetika Juvena exkluzivní ochrana před stárnutím pleti. Švýcarská značka Juvena se zrodila roku 1954.

Největším objevem vědců pracujících pro značku Juvena je dvojitá revoluční inovace: SkinNova SC Technology. Zdroj nové svěží pokožky se nalézá v tomto spojení dvou zásadních objevů (SkinNova Technology a Stem Cell Peptide). Tato inovace z dílny značky Juvena aktivně podporuje vlastní aktivitu kmenových buněk v pokožce a poskytuje ideální mikro-prostředí pro všechny kožní buňky. V rámci až překvapivě účinné dvojité revoluce na poli boje proti stárnutí tak Juvena dosáhla vytvoření produktů, které pomáhají obnově kůže, činí ji pevnější, kvalitnější a celkově zvnitřku obnovenou. Zkrátka vytváří novou svěží pleť.

Přípravky kosmetiky značky Juvena se vyznačují prvotřídní kvalitou a exkluzivitou splňující očekávání těch nejnáročnějších zákaznic, přičemž jsou stále cenově dostupné. Jejich účinky jsou jasně viditelné již po několika aplikacích. To vše bez testování na zvířatech, jemuž se Juvena důsledně vyhýbá.

Juvena, to je precizní švýcarská dokonalost pro ženy, které nechtějí předčasně stárnout a trvají na kvalitě a exkluzivitě.